Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Výsledky KAP

 

Priebežné výsledky

Autokrosového seriálu KAP 2018

 


 

 

 


posledná aktualizácia :  22.10.2018  o  00:16
Bodovanie za Přerov 1.9.2018 bolo doplnené podľa zistený od jazdcov . Zatiaľ nezistené umiestnenie jazdcov je označené "?". Po zistený umiestnenia bodovanie doplníme.

  A do 1400 (auta do 1400ccm) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 366 Radomír Fňukal 20 13 20 16 25 13   20   127
Rover PPP Racing
                         
2. 71 Radek Cvečka 13 10 16 20 20 0   16   95
Mitsubishi Colt RC Borský Mikuláš
                         
3. 700 Dušan Klas     25 11 13 0   25   74
Škoda Felícia DK Racing
                         
4. 118 Martin Klačman   20 13 25   ?       58
Škoda Felícia autocross FENNIX
                         
5. 117 Patrik Kyšták 16 11 10 13           50
Škoda Felícia autocross FENNIX
                         
6. 201 David Černý   25       25       50
Škoda Favorit Milde Racing Team
                         
7. 17 Pavol Zavadinka 25                 25
Daewoo Tico AutoCrossTeam-Poriadie
                         
8. 138 Lukáš Kubesa           20       20
Š. Fel. Pick-up Kubesa Team
                         
9. 177 Jozef Koutník   16               16
Suzuki Swift Michal Pepa
                         
10. 690 Peter Pražák         16 ?       16
Škoda Felícia TIBM VZT
                         
11. 218 Martin Košťál           16       16
Škoda Felícia Košťál Motorsport
                         
12. 112 Patrik Párovský     11             11
Hobda Civic ACT-Poriadie
                         
13. 117 Ladislav Vatra         11         11
Fiat Bravo Vatra autocross team
                         
14. 631 Milan Bežo     9             9
Škoda Fapid Autokrosový klub Laugarício
                         
15. 224 Roman Košťál           ?       0
Škoda Favorit Košťál Motorsport
                         
16. 7 Štefan Malinovský 0                 0
Suzuki Swift autoservis Marsal
                         
17. 202 Jiří Křistek   0               0
Škoda Felícia J.L.K. Business s.r.o.
                         
18. 88 Roman Šedivý           0       0
Honda Civic JPRacing Team
                         
19. 105 Jiří Šach           ?       0
   
                         
20.                       0
   
                         
  A do 1600 (auta do 1600ccm) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 101 Erik Drinka 20 13 25 20 25 13   16   132
Mitsubishi Colt RC Borský Mikuláš
                         
2. 111 Marek Palkovič 25 10 16 6 20 11   10   98
Suzuki Baleno Pneuservis BARO
                         
3. 8 Lukáš Matula 11 8 20 16 16 8   13   92
Mitsubishi Colt  JPRacing Team
                         
4. 401 Dávid Borcha 16 0 13   13     20   62
Škoda Felícia Autocross Topoľčany
                         
5. 52 Tomáš Rozsíval   25       20       45
Škoda Felícia Rozsíval Team
                         
6. 128 Marek Klasovitý       25   16       41
Škoda Felícia AutoCrossTeam-Poriadie
                         
7. 320 Lukáš Puklický           9   25   34
Homda Civic PLJ Team
                         
8. 258 Karel Fölkl           25       25
Škoda Felícia Fölkl Team
                         
9. 604 Vladimír Maršala   11       10       21
Seat Ibiza 1.6 Autocross Topolčany
                         
10. 104 Denis Balicki 10     11           21
Renault Clio Balicki Team
                         
11. 4 Juraj Pantl   9   0 11 0   0   20
Renault Pantl team
                         
12. 105 Martin Veróny   20               20
Škoda 100 Mato&Verdy Team
                         
13. 607 Peter Baniar   16       ?       16
Škoda Felícia Baniar Team
                         
14. 112 Patrik Párovsky 8 6               14
Honda Civic AutoCrossTeam-Poriadie
                         
15. 700 Dušan Klas 13 0               13
Mitsubishi Colt DK Racing
                         
16. 110 Juraj Járek       13           13
Škoda Felícia JJ Team
                         
17. 103 Karol Šurmanek 7     5           12
Fiat Punto Sabo Racing
                         
18. 323 Lucie Svozilová               11   11
Honda Civic 323 motorsport
                         
19. 10 Erik Baláž       10           10
  EB Team
                         
20. 132 Michal Polehla         10 0       10
Honda CRX MP Team
                         
21. 132 Patrik Šurmanek 9                 9
Renault Clio Sabo Racing
                         
22. 101 Vladimír Vallo       9           9
Fiat Punto Vallo racing team
                         
23. 166 Vojtěch Suchánek   7       ?       7
Škoda Felícia Felicia Motorsport
                         
24. 69 Nikol Puršová       7           7
Honda CRX JPRacing Team
                         
25. 11 Borovský Ján       4           4
  BJ Team
                         
26. 188 Jiří Šplíchal           ?       0
Honda PPP Racing
                         
27. 12 Lukáš Bízek     0             0
Honda Civic TA-HA-ČI
                         
28. 202 Jiří Křistek   0               0
Škoda Felícia J.L.K. Busines s.r.o.
                         
29. 702 Júlia Kopečková           0       0
Honda Civic Edwadr motorsport team
                         
30.                       0
   
                         
  A nad 1600 (auta nad 1600ccm) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 15 Michal Knotek 0 10 25 25 20 9   11   100
Mitsubishi Colt Mitsubishi racing
                         
2. 206 Jozef Štibrányi 20 2 20 0 16 13   16   87
Opel Astra JALMA Jablonec
                         
3. 97 Filip Feranec     10 16 9 20   20   75
VW Golf III Gti AKA Očkov
                         
4. 48 Tomáš Pecha 10 6 16 20   11   10   73
VW Golf Gti Peky Team 48
                         
5. 307 Milan Luknár 13 4 0 13 13 0   13   56
VW Golf III Mantaci
                         
6. 407 Jiří Martinek         25     25   50
BMW AMS DRAKKAR TEAM
                         
7. 98 Michal Prachár 16 8 13 11           48
Mazda MX3 RC Borský Mikuláš
                         
8. 612 Martin Harasim   13       25       38
Seat Ibiza Tdi TDIPower Team
                         
9. 703 Domino Janošavič 11 0   8 11         30
VW Polo Mantaci
                         
10. 777 Marek Baláž 25 5               30
Renault Clio Luma Auto
                         
11. 267 Radek Stavěl   25               25
Škoda Felicia1.4 RS racing Team
                         
12. 484 Václav Ciminga   20               20
Fodr Ká Ciminga team
                         
13. 161 Petr Vašíček   16               16
Škoda Felícia ALF team
                         
14. 484 Petr Soška           16       16
Ford FA Gerhard racing team
                         
15. 8 Martin Navrátil   11               11
VW Golf II MN team
                         
16. 101 Erik Drinka     11             11
Mitsubishi Colt RC Borský Mikuláš
                         
17. 8 Patrik Blažo         10         10
Mits. Colt JPRacing team
                         
18. 201 Peter Sabo       10           10
Seat Ibiza Sabo Racing
                         
19. 421 Jan Pakosta           10       10
Opel Astra F F&S Racing Team
                         
20. 19 Zdeněk Chytil   9               9
Škoda Felícia CH team
                         
21. 405 Jitka Prokipčáková       9           9
Peugeot 205 AMS DRAKKAR TEAM
                         
22. 91 Mira Slaný         8 0       8
Honda Civic Insane racing team
                         
23. 469 Jiří Rabinský   7       0       7
Peugeot 206 F&S Racing Team
                         
24. 421 Jan Pakoska   3               3
Opel Astra 2.0 16v F & S Racing Team
                         
25. 488 Jiří Šplíchal   1               1
Toyota Celica 2.0 PPP Racing
                         
26. 61 Alfréd Heinisch   0               0
Škoda Felícia ALF team
                         
27. 406 Lukáš Slováček               0   0
Mazda MX3 AMSDRAKKAR TEAM
                         
28. 424 Zdeněk Michna               0   0
VW Golf Michna
                         
29.                       0
   
                         
  A OPEN (auta s ľubov. obsahom a pohonom) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 405 Jitka Prokipčáková   10     20     25   55
Peugeot 205 AMS DRAKKAR TEAM
                         
2. 528 Jiří Papoušek       25 25         50
Subaru Impreza JP Team
                         
3. 447 Václav Ciminga   25       25       50
Renault ClioMaxi Ciminga team
                         
4. 209 Daniel Dubový   16   20           36
Fiat Bravo DMJ-klima autocross team
                         
5. 404 Michal Tóth   13       11       24
Škoda Fábia V+M
                         
6. 484 Jan Ludwig   20               20
Ford Ká Ludwig team
                         
7. 424 Zdeněk Michna   0       20       20
VW Golf Michna
                         
8. 499 Jozef Lochman   0       16       16
VW Golf Michna
                         
9. 203 Ivan Bartoš           13       13
Š.Fabia 2 Tdi SPORTSCARS-Ivo Bartoš
                         
10. 403 Andrej Turanský   11               11
Alfa Romeo 145 Veturan rally team
                         
11.                       0
   
                         
  B OPEN (buginy s ľubov. obsahom a pohonom) 05.05. 2018 Očkov 09.06. 2018 Přerov 07.07. 2018 Očkov 21.07. 2018 Senica 11.08. 2018 Jablonec 01.09. 2018 Přerov 15.09. 2018 Budmerice 20.10. 2018 Dubňany 08.12. 2018 Očkov  
Por. Št. číslo     Typ auta Meno a Priezvisko Súťažiaci Team 1.  pretek 2.  pretek 3.  pretek 4.  pretek 5.  pretek 6.  pretek 7.    pretek 8    pretek 9.  pretek Body spolu
                         
1. 99 Václav Smutný       25           25
Suzuki Buggy VS-servis
                         
2. 64 Ján Ružička       20           20
Buggy 4x2 Pinda Ružička
                         
3. 71 Dušan Jankovích       16           16
VW Buggy AC3R Prietrž
                         
4. 127 Patrik Chasník       13           13
VW Buggy Autocross Team Žilina
                         
5. 70 Roman Karásek       0           0
Buggy 4x2 RK Team
                         
6.                       0
   

 

 

 

Výsledky jednotlivých závodov seriálu + fotogaléria


 

Celkové výsledky  z  predchádzajúcich seriálov KAP 


 

 
© 2013-2018 Všetky práva vyhradené.
TOPlist